Мета : розвиток творчої особистості учнів, позитивної мотивації
до творчої активності;
суббота, 20 декабря 2014 г.
пятница, 19 декабря 2014 г.
воскресенье, 7 декабря 2014 г.
среда, 3 декабря 2014 г.
Виховна година на тему "Шануй свого батька і матір"
Мета: виховувати глибокі почуття любові до батьків,
понедельник, 1 декабря 2014 г.
Чому золото й срібло називають благородними металами ?
Чому золото й срібло називають благородними металами ?
Благородними металами золото й срібло називають не тому, що
Посвята у випускники
Звучать позивні свята.
Увага! Увага! Увага!
Приймати вітання усі!
Хай настрій веселий
бадьорий,
Не впустить сьогодні
думи сумні!
суббота, 22 ноября 2014 г.
"Магічна хімія"
Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Казанківської райради
Миколаївської області
Розробила:
вчитель хімії
Димніч
Л.М.
2014 р.
Позакласний захід
«Магічна хімія»
Казка для учнів 5 – 6 класів
Мета : ознайомити школярів з
хімією, зацікавити предметом; вчити юних хіміків основ експерименту; розвивати
творчі здібності учнів.
Дійові особи :
вчитель хімії, Баба Яга, Кощій Безсмертний, Королева Хімія .
Хід заходу
Учитель хімії : Добрий день , любі друзі! Через
декілька років ви відкриєте сторінки нового для вас підручника з хімії. «Що це
за наука ?» - запитаєте ви. Щоб отримати відповідь на це питання, пропоную вам
вирушити у цікаву казкову подорож у царство доброї чарівниці Хімії.
У великому царстві жила – була добра чарівниця.
Вона дуже любила дітей, і тому робила для них багато добрих справ: дарувала їм
гарний одяг, щоб люди не тремтіли від холоду ; щедро обдаровувала людей світлом
і теплом, захищала їх від злої Баби Яги. Люди не знали , яку подяку скласти
Королеві Хімії , і тому не одноразово питали її, як вони можуть їй віддячити.
Королева тільки посміхалась і відповідала, що їй нічого не потрібно від людей
крім того , щоб вони навчилися розумно користуватися її дарами , інакше її чари
принесуть шкоду всьому людству.
Хімія жила у своєму загадковому палаці –
хімічному кабінеті, оточеному вірними
слугами – хімічними реакціями. Та як водиться у казках, без нечистої сили не
обійшлося. Вони вирішили викрасти Королеву Хімію і
керувати світом.
- Чуєте кроки ?
Давайте подивимося хто до нас
поспішає?
вторник, 18 ноября 2014 г.
Як повернути позолоченим виробам втрачений блиск?
Позолоченим виробам, у тому числі й рамкам для картин,
пятница, 14 ноября 2014 г.
вторник, 11 ноября 2014 г.
Досвід роботи
Згідно Концепції загальної середньої освіти основним завданням загальноосвітньої школи
є різнобічний розвиток індивідуальності,
формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб; формування в учнів бажання і уміння вчитися, виховання
потреби і здатності до навчання упродовж
усього життя; становлення в учнів цілісного
наукового світогляду, загальнокультурної, технологічної, комунікативної
і соціальної компетенцій. Випускники
школи повинні відчувати себе компетентними в будь-якій галузі, вміти творчо
мислити, знайти своє місце в реальному житті. Працюючи в школі, я дійшла
висновку, що досягти гарних
результатів можна шляхом підвищення
інтересу учнів до вивчення предмета.
Саме тому я обрала проблему «Розвиток пізнавальної активності
учнів на уроках хімії».
Актуальність вивчення цієї проблеми
зумовлена необхідністю зробити процес навчання більш цікавим, щоб розвивати в
учнів розумові здібності, навчати їх аналізувати, робити узагальнення. Усі вищі
духовні потреби людини – у пізнанні, самоствердженні, самовираженні. Це є
прагненням до самовдосконалення та саморозвитку.
Алгоритм та технологія діяльності
У поданому
досвіді розкрито особливості формування та розвитку
пізнавальної активності , що сприяє розвитку розумових
навичок учнів, необхідних не тільки у навчанні, але й у звичайному житті
(уміння приймати зважені рішення, працювати з інформацією, аналізувати різні
сторони явищ тощо).
Результати та умови ефективності
Під час управління і організації навчально-творчої
діяльності необхідно залучати учнів до
активного пізнання і постійного пошуку з опорою на співробітництво і
співтворчість. З метою створення творчого мікросередовища, забезпечення
розвитку особистості учня, підвищення рівня його навчально-творчої компетенції
обираю методи, прийоми, форми і засоби навчання, які сприяють підвищенню
пізнавальної діяльності і спонукають дітей до активного навчання.
понедельник, 10 ноября 2014 г.
суббота, 8 ноября 2014 г.
Пізнавальна гра "Ерудит"
Мета: Закріпити,
узагальнити та розширити знання учнів з
хімії у ігровій
формі;
пятница, 7 ноября 2014 г.
Чому вода гасить вогонь , хоча й складається з горючих газів водню і кисню ?
Чому вода гасить вогонь, хоча й складається з горючих газів водню і кисню?
среда, 5 ноября 2014 г.
пятница, 24 октября 2014 г.
8 клас .Конспект уроку з теми "Узагальнення знань про "Періодичну систему хімічних елементів "
Тема : Узагальнення знань про Періодичну систему хімічних елементів.
пятница, 17 октября 2014 г.
понедельник, 13 октября 2014 г.
8 клас. Конспект уроку з теми "Узагальнення знань з теми "Основні класи неорганих сполук""
Тема : «Узагальнення знань з теми «Основні класи неорганічних сполук»
Мета: освітня - повторити та узагальнити знання про основні класи неорганічних сполук, про їх склад , назви , класифікацію; закріпити вміння складати формули речовин за їх назвами та давати назви речовинам за їх формулами ;
Мета: освітня - повторити та узагальнити знання про основні класи неорганічних сполук, про їх склад , назви , класифікацію; закріпити вміння складати формули речовин за їх назвами та давати назви речовинам за їх формулами ;
розвиваюча - розвивати інтерес до предмета, кмітливість, уміння швидко й чітко формулювати й висловлювати свої думки;
виховна - виховати творчий підхід до навчання .
четверг, 9 октября 2014 г.
8 клас. Конспект уроку з теми "Основи"
Тема уроку : Основи: поняття, склад і назви, класифікація, виявлення, використання основ
Мета уроку: освітня - сформувати поняття про основи, визначити особливості їх складу та назв, розглянути фізичні властивості основ і ознайомиться з класифікацією основ за їх розчинністю; сформувати вміння складати формули основ, давати їм назви ;
розвиваюча – розвивати вміння творчо використовувати інформацію;
виховна – продовжити формування світогляду, виховувати пізнавальну активність учнів та вміння брати відповідальність за прийняте рішення.
среда, 8 октября 2014 г.
7 клас. Конспект уроку з теми "Узагальнення й систематизація знань з теми "Початкові хімічні поняття""
Тема : Узагальнення й систематизація знань з теми «Початкові
хімічні поняття
Мета :
-
узагальнити
, систематизувати та поглибити знання
учнів про початкові хімічні поняття,
хімічні формули, хімічні реакції; закріпити
вміння розв’язувати задачі на
обчислення масової частки речовини;
-
розвивати образне мислення, зацікавленість учнів у вивчені предмета, формувати хімічну мову, вміння порівнювати й
аналізувати;
-
виховувати культуру спілкування, формувати
вміння висловлювати свої думки.
8 клас. Конспект уроку з теми "Солі"
Тема: Солі: їх склад та назви. Фізичні властивості солей.
Мета: освітня - ознайомити учнів зі складом середніх солей й фізичними властивостями; формувати навички складання формул солей за їхніми назвами;
розвиваюча - розвивати пізнавальний інтерес;
виховна - виховувати творчий підхід до навчання, колективізм.
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
Методи та прийоми: бесіда, гра, групова робота, індивідуальна робота демонстрація,
Обладнання: періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, таблиця розчинності , таблиця «Назви кислот »
Реактиви: хімічні стакани, зразки солей, вода.
вторник, 7 октября 2014 г.
8 клас. Конспект уроку з теми " Кислоти "
Тема : Кислоти , їх склад , назви.
Мета : освітня - розширити знання про класифікацію неорганічних речовин на прикладі кислот, ознайомити учнів із поняттям „кислота”, класифікацією кислот за складом та номенклатурою кислот , розглянути фізичні властивості кислот;
розвиваюча – - розвивати логічне мислення, пам’ять, розвивати інтелектуальну культуру учня ;
виховна – продовжити формування світогляду, виховувати пізнавальну активність учнів та вміння брати відповідальність за прийняте рішення.
Тип уроку: комбінований
Методи навчання: пояснювально – ілюстративні - бесіда, розповідь; наочні – демонстрація; практичні – виконання завдань; репродуктивні, інтерактивні.
Обладнання: Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва ,
зразки кислот.
понедельник, 6 октября 2014 г.
8 клас. Конспекти уроку з теми "Оксиди"
Тема : Оксиди , їх склад, назви .
Мета : освітня – розширити знання учнів про склад, класифікацію оксидів;ознайомити із сучасною науковою українською номенклатурою оксидів; розвиваюча – розвивати хімічну мову, увагу, пам’ять , навички у складанні формул бінарних сполук на прикладі оксидів; формувати навички використання номенклатури на прикладі назв оксидів, вміння аналізувати інформацію, робити логічні висновки; виховна – продовжити формування світогляду, виховувати пізнавальну активність учнів .
Про мене
Прізвище , ім’я та
по-батькові - Димніч Людмила
Миколаївна
Дата і місце народження - 01 жовтня 1972 року народження , м. Миколаїв
Миколаївської області, Україна
Які навчальні заклади закінчили, в якому році,
спеціальність за дипломом
1.Освіта вища, закінчила Харківський аграрний університет ім. В.В. Докучаєва у 1993 році, здобула
спеціальність «Агрохімія та ґрунтознавство» та кваліфікацію ученого агронома,
агрохіміка – ґрунтознавця.
2.Миколаївський національний університет ім. В.О.
Сухомлинського у 2013 році, за
спеціальністю «Біологія» і здобула кваліфікацію біолога, вчителя біології, хімії та екології.
Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу)
Володимирівська загальноосвітня середня школа І –
ІІІ ступенів Казанківської райдержадміністрації Миколаївської області
Стаж роботи : загальний – 20 років,
Педагогічний – 16 років
Кваліфікаційна
категорія: ІІ кваліфікаційна категорії
Державні нагороди, відзнаки: Грамота відділу освіти Казанківської
райдержадміністрації за сумлінну плідну
працю з дня нагоди професійного свята
Дня працівників освіти (2010 р.)
Класи , в яких викладаю: 7,8,9,10,11.
Педагогічне кредо : «Служити людям і справі, заряджати всіх і кожного своєю
енергією»
пятница, 3 октября 2014 г.
четверг, 2 октября 2014 г.
среда, 1 октября 2014 г.
Весела хімія
Мета заходу: розвивати пізнавальну активність, логічне мислення, комунікативну та
соціальну компетентності учнів; формувати вміння застосовувати знання в нестандартних
ситуаціях; виховувати інтерес до вивчення предмета.
вторник, 30 сентября 2014 г.
суббота, 27 сентября 2014 г.
среда, 17 сентября 2014 г.
Чому свячена вода не псується?
Чому свячена вода не псується?
Свячену воду завжди зберігають у срібному посуді.
вторник, 16 сентября 2014 г.
суббота, 13 сентября 2014 г.
четверг, 11 сентября 2014 г.
среда, 3 сентября 2014 г.
Який елемент алхіміки зображували у вигляді вогнедишного дракона?
Який елемент алхіміки зображували у вигляді вогнедишного дракона?
Подписаться на:
Сообщения (Atom)